Mystic Falls'a Hoşgeldiniz!
Hoşgeldin ziyaretçi!
Şu an forum içeriğini görememenin sebebi, henüz kayıt yaptırmamış olman ya da giriş yapmamış olmandır.Foruma giriş yaptıktan sonra, forum içeriğini görüntüleyebilirsin.
İyi eğlenceler Smile

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Mystic Falls'ta Durum

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 Mystic Falls'ta Durum Bir Cuma Ekim 07, 2011 9:02 pm

Elena Gilbert

avatar
III.Sınıf
III.Sınıf
Yıl: 2012
Mevsim: Sonbahar
Zaman: Okulların Açılışı
Yer: Mystic Falls

Gilbert Ailesinden Elena dışında kimsenin Salvatore'lar ve diğer doğa üstü yaratıkların varlığından haberdar olmadığı bir dönem.Elena Gilbert anne ve babasını kaybettiği kazadan sonra erkek kardeşi Jeremy ve teyzesi Jenna ile yaşamaya başlar.Anne-babasının kaybından sonra ailesinden sadece kardeşi ve teyzesi kalmıştır.Bu kaza Elena için bir son değil bir başlangıçtır.Kazada Elena'yı kurtaran Stefan Salvatore, kasabanın hiçte yabancı olmadığı doğaüstü bir varlıktır.Bir vampir.. Peki Stefan kasabadaki tek vampir mi? Yoksa kasaba aslında onun gibi vampirlerle mi dolu?
Peki ya diğerleri? Elena çevresindeki kişilerin doğaüstü güçlerinin henüz farkında değildir.En yakın arkadaşlarından Bonnie Bennett bir cadı olduğunu yeni öğrenmişken en yakın arkadaşları Caroline Forbes ailesi ve arkadaşları arasında yaşadığı duygusal bocalamanın üzerine bir de yaşadığı platonik aşk maceraları eklenince kendisini okuduğu lisenin aktivite kraliçesi ilan edip kendisini okulun sosyal işlerine adamıştır.
Mystic Falls geçmişinde yaşadığı olayları tekrar mı yaşayacak?


_________________
Kullanıcı profilini gör http://vampirediariesrpg.yetkin-forum.com

2 Geri: Mystic Falls'ta Durum Bir C.tesi Ekim 08, 2011 3:30 pm

Elena Gilbert

avatar
III.Sınıf
III.Sınıf
Salvatore kardeşler yıllar süren küslüğün ve kopukluğun sonrasında tam bir araya gelmişken yolları yine aynı sebepten mi ayrılacak yoksa ? Aynı kız mı desek yoksa? Elbette değil. Yaşına göre fazlaca yaşadığı acı tecrübeler yüzünden olgunlaşmaya itilmiş iyi kalpli Gilbert kızı Elena'nın görsel ikizi Katherine'di Salvatore kardeşlerin arasını açan. Ya da belki onlar hiçbir zaman bir kız uğruna kavgalı olmayacak kadar iyi birer kardeş olmamışlar mıydı? İşte bu hikayenin en derin detayları. Şimdi gelelim gizemli Vampiriçemiz Katherine Pierce'ın nerede olduğuna.

Görünüşü ile Elena Gilbert'ın aynısı olan Katherine Pierce Salvatore kardeşler tarafından en son 1864'te Mystic Falls'ta görülmüştür. Kendisi gibi Vampir olan arkadaşları ile bulundukları kasaba sakinleri tarafından şüphelenildikçe yer değiştiren Katherine ve arkadaşları Mystic Fallsu, özellikle de buranın kurucu ailelerini fazla sıcakkanlı bulup buraya yerleşmeye karar verirler. Taa ki Salvatore kardeşlerin babası ve ailelerinin reisi olan Giuseppe Salvatore ve Gilbert ailesinden Jonathan Gilbert kasabada Vampir avına çıkana dek. Katherine ve vampir arkadaşları kasabanın kurucu aileleri onlarda şüphelenmeye başlayınca kaçma planlarına başlarlar ama artık çok geçtir. Damon ve Stefan'ın babası çoktan oğullarının bu güzel, alımlı ve eğlenceye düşkün vampir Katherine tarafından ağlarına düşürüldüğünü farkedip, oğullarının bu genç bayana olan zaafını kullanarak Katherine ve arkadaşlarını tuzağa düşürerek kasabanın kilisesine onları yakmaya götürür. Ama Katherine bir şekilde ellerinden kaçmıştır. Şimdi nerede olduğunu, ya da hayatta olup olmadığını kimse bilmemektedir.Bir gün Mystic Falls'a döner. Ama ne zaman, nasıl ve neden?


_________________
Kullanıcı profilini gör http://vampirediariesrpg.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-

» Durum Listesi

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz