Mystic Falls'a Hoşgeldiniz!
Hoşgeldin ziyaretçi!
Şu an forum içeriğini görememenin sebebi, henüz kayıt yaptırmamış olman ya da giriş yapmamış olmandır.Foruma giriş yaptıktan sonra, forum içeriğini görüntüleyebilirsin.
İyi eğlenceler Smile

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Mystic Falls Lisesi - Okul Kurgusu

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 Mystic Falls Lisesi - Okul Kurgusu Bir Cuma Ekim 07, 2011 8:45 pm

Lucy Holdman

avatar
Mystic Falls Lisesi Müdür Yardımcısı
Mystic Falls Lisesi Müdür Yardımcısı
Mystic Falls Lisesi, Mystic Falls, Virginia'da ki devlet lisesidir ve kasabanın tüm gençlerinin gittiği tek lisedir.Verilen temel derslerin yanı sıra çeşitli aktiviteleri ile de her daim canlı ve eğlenceli bir lisedir.Okulun basketbol takımı ve takıma amigoluk yapan kılzar takımı bulunmaktadır.Spor aktivitelerinin yanı sıra birçok parti de düzenlenmektedir.(Okula Merhaba, 80'ler Partisi, 60'lar Partisi gibi)
Öğrenciler okula gelmekten sıkılmazlar.Katı kuralları olmasa da bazı öğretmenler kendi dersleri için katı kuralları uyglayabilmektedirler.
Sosyal birçok grubu da bünyesinde bulunduran okul, kasaba ilk kurulduğu dönemlerden bu yana faaliyet göstermektedir ve Kurucu Aileler dahil seçkin aileler okula bağış yapmaktadırlar.

Fakat bu eski okul çok değişik öğrencileri okutmaktadır.Cadılar, kurtadamlar ve vampirler.. İnsan olan öğrencilerin haberi dahi olmadığı bu doğaüstü öğrenciler okulda bir gizli savaşa mı girecekler yoksa insanları kurban olarak mı kullanacaklar? Kana susamış aç vampirler için bu okul yoksa bir av yuvası mı? Cadılar yeni geliştirdikleri büyüleri örğrenciler üzerinde mi kullanacaklar? Yoksa dolunayı bekleyen kurtadamların amacı vampir avı mı? İçine girmeden anlayamazsınız..

Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-

» 1.Sınıf okul kitapları

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz