Mystic Falls'a Hoşgeldiniz!
Hoşgeldin ziyaretçi!
Şu an forum içeriğini görememenin sebebi, henüz kayıt yaptırmamış olman ya da giriş yapmamış olmandır.Foruma giriş yaptıktan sonra, forum içeriğini görüntüleyebilirsin.
İyi eğlenceler Smile

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

The Vampire Diaries Kurgusu

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 The Vampire Diaries Kurgusu Bir Salı Ekim 04, 2011 8:36 pm

Kurgu, 162 yaşındaki vampir Stefan Salvatore'a aşık olan 17 yaşındaki Elena Gilbert'ın hayatını konu alır. İkilinin ilişkileri, Stefan'ın, hem kendisinden hem de kasabadan intikam almak isteyen saldırgan ve kindar kardeşi Damon Salvatore'un kasabaya geri dönmesiyle karışmaya başlar. İki kardeş de, eskiden aşık oldukları Katherine Pierce'a benzediği için, Elena'ya ilgi gösterir. Katherine Pierce'ın görsel ikizi olan Elena'nın, üçlüye karşı intikam planlarıyla kasabaya geri dönen Katherine'in uzaktan akrabası olduğu ortaya çıkar.
Hikaye, 17. yüzyılda New England'dan gelen göçmenlerin yerleşmesinden beri doğaüstü olayların yaşandığı Mystic Falls isimli kasabada geçer. Hikayenin diğer bir boyutu da Elena'nın kardeşi Jeremy Gilbert, Elena'nın en yakın arkadaşı Bonnie Bennett, Elena'nın yakın arkadaşı Caroline Forbes, Elena'nın çocukluk arkadaşı Tyler Lockwood ve Elena'nın çocukluk arkadaşı ve eski sevgilisi Matt Donovan başta olmak üzere kasaba halkı arasında yaşanan olaylardan oluşur. Kasabanın yönetimi orijinal kurucu ailelerin soyundan gelenlerden oluşan "Kurucular Konseyi"nin elindedir. Kurucu ailelerden bazıları; Salvatore'lar, Gilbert'lar, Fell'ler, Forbes'lar ve Lockwood'lardır. Konsey hiçbir şeyden haberi olmayan kasaba halkını vampirler, kurtadamlar gibi doğaüstü tehditlerden korumaya çalışır.


_________________
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Kullanıcı profilini gör

2 Geri: The Vampire Diaries Kurgusu Bir Salı Ekim 04, 2011 8:42 pm

TVD karakterlerinden birini almaya hak kazandığınız takdirde rütbe başvurusu yapmanıza gerek yoktur.Otomatik olarak o karakterin rütbesini almış olursunuz.


_________________
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Kullanıcı profilini gör

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz